Informace o společnosti Strojírenský vývoj a výroba s.r.o.

Hlavním výrobním programem jsou nerezové stroje pro potravinářský průmysl. Přímý kontakt technického a výrobního úseku umožňuje rychle reagovat na vzniklé požadavky zákazníků. Návrhy technologických linek zpracované v programu SolidWorks nabízí dokonalou představu o rozmístění jednotlivých strojů ve výrobních halách. Zpracování výrobní dokumentace ve 3D umožňuje otestovat navržený výrobek v reálných provozních podmínkách dříve, než je odeslán do výroby.

Pro zpracovatelské firmy nabízíme široký sortiment dopravních a manipulačních systémů pro obaly a surovinu. V oblasti praní a čištění suroviny to jsou různé typy nerezových praček, mycích van a bubnů. Dále nabízíme řezací stroje pro dělení suroviny a zařízení pro plnění suroviny do obalů.

Historie firmy

Soukromá společnost Strojírenský vývoj s.r.o. byla založena v roce 1996. Od roku 2007 se firma zabývá výhradně vývojem nových strojních zařízení. V roce 2007 byla založena společnost Strojírenský vývoj a výroba s.r.o., ve které se vyrábí stroje dle požadavků zákazníků a také prototypy strojů, které vyvíjí Strojírenský vývoj s.r.o.

Zavádíme nové technologie do praxe

Mezi zakázkové stroje, které byly vyvinuty naši firmou, patří především obraceč sklenic s výfukem, snášecí dopravník, svislý magnetický dopravník, nebo plnící kruhový stůl. Tyto stroje pracují ve výrobních linkách spolehlivě již řadu let. Pro ostatní odvětví průmyslu uvádíme například automatickou strunovou pilu na výrobu PIPO pro firmu ROCKWOOL a.s., nebo polepovací stůl k lepení AL folie na PIPO.

V oblasti vývoje spolupracujeme s výzkumným Zdravotním ústavem v Ostravě. Podíleli jsme se na vývoji patentované technologie CMD (Copper Mediated Destruction), která umí likvidovat jedovaté látky. V rámci tohoto projektu jsme se zúčastnili zkušebního provozu zařízení v Jaworznu (Polsko). Vzhledem k úspěšnosti dosažených výsledkům se nyní připravujeme na další projekty.