Automatická strunová pila pro výrobu PIPO

Automatická strunová pila je určena pro výrobu tepelně izolačních výrobků PIPO (potrubní izolační pouzdro). Vstupní surovinou pro výrobu jsou bloky z minerální vlny ve tvaru kvádru. Automatická strunová pila řeže naprogramované libovolné tvary složením vodorovného pohybu pracovního stolu a svislého pohybu rámu řezací struny. Strunová pila umožňuje řezání jednoho nebo dvou bloků vlny položených nad sebou.

Automatická strunová pila je konstruována jako kompaktní zařízení, které je možno instalovat do výrobní linky pro výrobu potrubních izolačních pouzder. Součástí stroje je pásový dopravník, který dopravuje materiál od přísunového dopravníku na pracovní stůl pily a po jeho zpracování dopravuje materiál ze stroje na navazující technologické zařízení. Dopravník je reverzační a umožňuje odsun materiálu na obě strany stroje.

Napínání řezací struny je řešeno automaticky pomocí pružného uložení hnací kladky struny. Pohon struny je řízen frekvenčním měničem, což umožňuje plynulý rozběh a doběh a možnost nastavení optimální řezné rychlosti struny pro daný materiál.

Zařízení je celonerezové konstrukce z oceli jakosti DIN 1.4301 včetně spojovacího materiálu jakosti A2 s použitím plastových komponentů. Všechny použité materiály mají atest pro přímý styk s potravinami.

Typ / technické parametry: ASP 1800-3200

Rozměry polotovaru minerální vlny:

Délka bloku

1200 mm

Šířka bloku

1000 mm

Výšky bloků

110, 130, 150, 170, 190, max. 210 mm

Technické parametry stroje:

Celková délka

3200 mm

Celková šířka

1800 mm

Celková výška

2750 mm

Kontaktujte nás - zaslat poptávku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.