Plnící kruhový stůl

Plnící kruhový stůl je určen pro plnění kusové, nebo dělené suroviny do obalů různých velikostí. Stůl je umístěn vedle destičkového dopravníku, který zajišťuje přísun prázdných obalů do stolu a jejich odsun po naplnění. Přechod obalů z dopravníku na stůl a zpět zajišťují přechodové díly, které se mění podle průměru obalu. Přísun suroviny určené k plnění zajišťuje pásový, nebo modulární dopravník. Dopravená surovina je přes otvory v plastových segmentech ručně plněna do obalů. Tyto segmenty, rozmístěné po obvodu stolu se mění podle velikosti obalů. Zařízení je možné doplnit dvěma vibračními pohony, které zajistí utřepání suroviny v obalech.

Stůl se skládá ze dvou kruhových desek umístěných nad sebou. Spodní unášecí deska je v úrovni destiček přísunového dopravníku. Obaly, které najedou na spodní desku, jsou rozřazeny unášeči segmentů horní desky. Tato deska je výškově stavitelná podle velikosti plněného obalu. Seřizování výšky se provádí z ovládacího panelu pomocí šroubových pohonů, které jsou poháněny převodovkou s elektromotorem. Pohon otáčení stolu zajišťuje kuželočelní převodovka s elektromotorem, umístěna na hnací hřídeli. Otáčky stolu jsou řízeny frekvenčním měničem v kombinaci s variátorem.

Plnící stůl je celonerezové konstrukce z oceli jakosti DIN 1.4301, včetně spojovacího materiálu jakosti A2 s použitím plastových komponentů. Všechny použité materiály mají atest pro přímý styk s potravinami.

Typ / technické parametry: PKS 1800 V9

Průměr stolu jmenovitý

1800 mm

Rozměry rámu stolu

1320x1320 mm

Stavitelná výška spodní desky stolu od podlahy

900 – 1000 mm

Stavitelná výška mezi spodní a plnící deskou

87 – 250 mm

Celková výška stolu

1260 mm

Celková hmotnost

790 kg

Kontaktujte nás - zaslat poptávku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.