Přečerpávací zařízení

Zařízení je určeno k přečerpávání tekutých a kašovitých produktů, které mohou obsahovat i drobné kusové přísady. Přečerpávat je možné například kečupy, majonézy, saláty, apod.  Výhoda zařízení spočívá v jeho využití pro dávkové plnění kyblíků. Po překlopení a vyprázdnění suroviny z vozíku do násypky přečerpávacího zařízení je možné pracovat ve dvou režimech:

Přečerpání suroviny

Přečerpáváním se plní, nebo doplňují násypky plničky. Snímáním horní a dolní hladiny v násypce plničky lze ovládat chod čerpadla a zajistit tak optimální přísun suroviny pro plnění.

Dávkové plnění kyblíků

Zařízení lze použít také pro dávkování suroviny do kyblíků určených pro velkoodběratele. Váha umístěna na odsunovém dopravníku je propojena s čerpadlem. Na váhu položíme kyblík, provedeme nulování a zapneme chod čerpadla. Po dosažení požadovaného množství navažované suroviny se čerpadlo automaticky vypne. Kyblík se surovinou položíme na odsunový dopravník a pokračujeme v plnění dalšího.

Zařízení je celonerezové konstrukce z oceli jakosti DIN 1.4301 včetně spojovacího materiálu jakosti A2 s použitím plastových komponentů. Všechny použité materiály mají atest pro přímý styk s potravinami.

Typ / technické parametry: VPP 250E

Celková délka

2000 mm

Celková šířka

1700 mm

Celková výška

950 mm

Objem nádoby

200 l

Nosnost vyklápěče

250 kg

Celková hmotnost

425 kg

Kontaktujte nás - zaslat poptávku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.