Plnící stůl s vážením

Plnící stůl s vážením se používá pro navažování suroviny do plastových sáčků. Stůl je osazen dvěma plnícími pracovišti, přizpůsobenými pro navažování sáčků do 30 kg. Plnící pracoviště je osazeno tenzometrickým snímačem a indikátorem. Pracovní deska stolu je ze tří stran opatřena zvýšenými bočnicemi. Rám stolu je ustaven na stavitelných kloubových patkách.

Stůl je osazen jedním, nebo dvěma plnícími pracovišti s možností plnit surovinu do plastových sáčků.

K plnění se používají koše, do kterých se vkládají plastové sáčky. Horní lem košů je opatřen plastovým návlekem, který zabraňuje poškození obalu. Ke každému koši je přiřazen naváděcí kuželový kroužek, který slouží jednak pro uchycení obalu v koši a zároveň navádí padající surovinu do obalu. Koše jsou umístěny na otočných ramenech. Správná orientace koše na rameni je dána orientačním čepem. Otočné rameno se ovládá ručním stavitelným madlem. V poloze ramene od stolu se provádí výměna obalů a v poloze pod stolem se provádí plnění a navažování suroviny. Navážené množství ukazuje váhový indikátor umístěný na zadní straně stolu.

Zařízení je celonerezové konstrukce z oceli jakosti DIN 1.4301 včetně spojovacího materiálu jakosti A2 s použitím plastových komponentů. Všechny použité materiály mají atest pro přímý styk s potravinami.

Typ / technické parametry: PSV 2000

Celková šířka

2070 mm

Šířka pracovní desky

2000 mm

Výška pracovní plochy nad podlahou

850 mm

Celková hmotnost

112 kg

Kontaktujte nás - zaslat poptávku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.