Bubnová pračka na papriky

Bubnová pračka je určena k odseparování jader z půlené papriky ve zpracovatelské lince na papriky. Dělená paprika se při průchodu děrovaným bubnem zbavuje odpadlých jádřinců a jadérek sprchováním tlakovými tryskami. Buben se odvaluje kolem své osy po nerezových kolech s nánosem polyuretanu. Surovina zbavená nečistot je vynášena šnekovnicí uvnitř bubnu směrem k výsypce. Z bubnu vypadává dělená paprika na dotřiďovací modulární dopravník.

Pohon bubnu zajišťuje čelní převodovka s elektromotorem, umístěna na hnací hřídeli uprostřed stavitelného rámu. Náklon bubnu je stavitelný a lze tak regulovat rychlost průchodu suroviny. Oplachovou trubku lze výškově přestavět dle náklonu bubnu, nebo konkrétních požadavků vycházející ze zkušenosti. Na vstupní straně je stroj osazen násypkou přizpůsobenou pro napojení modulárního dopravníku a na výstupní straně je opatřen uzavíratelnou výsypkou, navrženou pro napojení dotřiďovacího modulárního dopravníku.

Bubnová pračka je tvořena z celonerezové konstrukce (oceli jakosti DIN 1.4301), včetně spojovacího materiálu jakosti A2 s použitím plastových komponentů. Všechny použité materiály mají atest pro přímý styk s potravinami.

Typ / technické parametry: BP 900-4300

Celková délka

5080 mm

Celková šířka

1315 mm

Celková výška

2340 mm

Délka bubnu

4260 mm

Vnitřní průměr bubnu

862 mm

Celková hmotnost

1180 kg

Kontaktujte nás - zaslat poptávku

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.